top of page

Kurumumuz Hakkında

GÖNÜL BAHÇEM ÇOCUK KULÜBÜ

Gönül Bahçem Çocuk Kulübü Ailesi

 

         Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyetlerine özenle devam eden Gönül Bahçem Çocuk Kulübü Etüt-Eğitim Merkezimiz aynı zamanda bir Aile Kurumudur.

         Kuruluşundan günümüze kadar, eğitim ve öğretim görevine alışılmışın dışında güvenli bir aile ortamında özenle devam etmenin haklı gururunu taşımaktayız. Bizim için velilerimizin, çocuklarımızın, çalışanlarımızın ve Bakanlığımızın memnuniyeti en önemli başarı göstergesidir.

         En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız çok özeldir ve ayrı bir kişiliktir. Geleceğe hazırladığımız çocuklarımız için bu çağlarda önemsenmesi gereken ilk şey onların mutluluğu olmalıdır.

         Günümüzde başarı sadece sınavlarla ölçülen bir kavram gibi algılansa da bize göre; sadece derslerden ve sınavlardan ibaret değildir.

         Eğitimin temel amacı; bireylerin farklı bilgi ve yeteneklerini ortaya çıkararak, gelişmelerine ortam hazırlamak, okuma yazma öğretmekten çok “okuma yazma olgunluğu” kazandırmak ve “öğrenmeyi öğretmek” olmalıdır. Bu doğrultuda; çalışkan, çözüm üreten, hür düşünen, sorgulayan, özgüveni gelişmiş, araştıran, başkalarının duygu ve düşüncelerine duyarlı, vatanını ve milletini seven çocuklar yetiştirmektir.

         Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı tüm bu eğitsel hedeflere güvenli bir aile ortamında ulaştırma adına içtenlikle zaman ayıran değerli, duyarlı öğretmenlerimizin ve velilerimizin de katkılarıyla faydalı hizmetler sunmak azmiyle çalışan Gönül Bahçem Çocuk Kulübü Etüt Eğitim Merkezimiz çağdaş bir eğitim-öğretim kuruluşu olarak, velilerimizin, çocuklarımızın ve personelimizin bize duydukları memnuniyetleri onur ve gurur olarak kabul eder.

         Sevgi ve saygılarımızla...

 

                  Kurucularımız

Meral KESKİN          Feyzullah KESKİN

" Eğitim Geleceği Kazanmaktır "

Vizyonumuz

Değişen dünya şartlarında bilgi toplumu insanını yetiştirmektir.

Misyonumuz

Eğitim ve öğretim alanındaki gelişmeler takip edilerek öğrencilerimize daha iyi ve güvenli eğitim ortamı sağlamaktır...

Öğrenmeyi öğretmek felsefesine sahip olan
Gönül Bahçem Çocuk Kulübü
çatısı altında ;
bottom of page